Головна » 

Про нас

МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ ВІД ВИРОБНИКА

Кухня по праву вважається центром будинку, адже саме в ній знаходиться сімейне вогнище. На кухні відбуваються все енергетично важливі процеси приготування їжі. В середньому людина проводить на кухні від 2 до 4 годин, а це досить багато часу. Оскільки кухня повинна бути затишною, викликати тільки позитивні емоції, купити кухню завжди є дуже відповідальним кроком.

Виготовлення кухні під замовлення може стати відмінним рішенням, в якому будуть враховані всі ваші побажання. У нашому салоні замовити кухню можна з різних матеріалів, з різних типів розташування. Раціональне планування кухні істотно знижує навантаження, яка виникає в процесі приготування і, відповідно, покращує самопочуття. Тому кухня під замовлення допоможе розставити всі предмети меблів раціонально, що дозволить витрачати менше часу на приготування.

Меблі на кухню потрібно вибирати дуже ретельно, з урахуванням особливостей планування, підбираючи дизайн фасадів під загальне оформлення кухні. Замовити кухню в Києві легко: достатньо зв'язатися з менеджерами нашої компанії, які нададуть якісну консультацію, допоможуть з вибором.

Сучасні готові кухні можуть бути з фасадами з плівкового МДФ, з фарбованими фасадами, акриловими фасадами, а також з фасадами з натуральних матеріалів. Плівкові фасади дозволяють зімітувати будь-яку породу дерева, надати фасадам оригінальний зовнішній вигляд. Фарбовані фасади примітні найширшим вибором відтінків і спецефектів, а також можливістю вибору глянсовою фарбування. Акрилові фасади мають Високоглянсові поверхню, відрізняються міцністю до механічних пошкоджень. Також фасади можуть бути виготовлені з шпонированного ДСП або МДФ. Найбільш елітним варіантом є фасади з масиву дерева.

Кухонні меблі на замовлення дозволить вибрати матеріал, який вам подобається найбільше, а також підібрати до нього необхідну фурнітуру. Кухні на замовлення в Києві відрізняються широким вибором дизайнерських форм, текстур і типів розташування. І замовити кухню Київ буде дешевше і вигідніше в плані оформлення: ви самі підбираєте тип кухні і матеріали, які будуть використані при її створенні.

Кухня під замовлення відкриває широкі можливості для вашої фантазії, яка проявиться при оформленні. А купити кухню в Києві за дуже вигідними цінами ви можете в нашому салоні.

Невід'ємною частиною кухні є вбудована техніка. І то, як вона буде розташована, визначає комфорт вашого перебування на кухні. Врахувати всі особливості вбудовування плити, витяжки та іншої техніки, дозволить кухня на замовлення у Львові.

Якщо вас цікавить кухні Київ ціна, ви завжди можете з'ясувати це питання за телефонами, розміщеним на сайті. Наша компанія пропонує вам купити кухню в Києві недорого. Якщо ви шукаєте оптимальний варіант для оформлення невеликої кухні, зупиніться на вирішенні кухні кутові. Кутова кухня дозволяє використовувати корисну площу з максимальною користю. Компанія Wood Stone пропонує на вибір різні варіанти виконання кутових кухонь, які відрізняються красою і ергономікою. Полички різних розмірів, висувні ящики дозволять розташувати всю кухонне начиння більш раціонально, спростивши процес приготування їжі.

Найбільш вигідним рішенням при плануванні сімейного вогнища стануть кухні під замовлення в Львові.

Контактні телефони