Головна »

Оплата і доставка

Доставка і оплата

Інтернет-магазин меблів "mebli.biz.ua" виконує доставку будь-якого товару зі свого асортименту, через поштові служби доставки, безпосередньо до кінцевого споживача, не займаючи зайвого часу у своїх клієнтів.


доставка.webp

 

Служби доставки:

Ви зможете розрахувати приблизну вартість поставки товару у ваше місто, при необхідності є можливість замовлення товару безпосередньо до квартири. Для цього Вам необхідно уважно ознайомиться з умовами поставок товару через служби доставки. Ми рекомендуємо службу доставки, з якою у нас угода на вигідних умовах для отримувачів.

доставка.webp

Ми готові відправити Ваше замовлення, будь-якою іншою кур'єрською службою за вашим бажанням.
При отриманні товару на складі поштової служби або за вказаною адресою доставки, уважно огляньте отриманий товар, якщо на товарі виявлено механічні пошкодження при транспортуванні, зверніться до адміністрації поштової служби, напишіть заяву на пошкодження товару, товар забирати не варто. Якщо ви не виконали написані нами дії, претензії про рекламації товару не приймаються. 


 

Умови безкоштовної доставки по Україні:
1. На товарі повинна бути мітка "Безкоштовна доставка по Україні"
2. Доставка відбувається на склад кур'єрської служби у Вашому місті, доставка до під'їзду оплачується окремо.
3. Якщо доставка відбувається наложеним платежем, повернення коштів оплачує покупець у розмірі 20 грн+ 2% від суми замовлення, тому рекомендуємо оплатити всю суму повністю перед відправкою.
4. Деякі замовлення в залежності від суми можуть відправлятись безкоштовно, інформацію уточняйте у менеджера.  

 


Умови доставки нашим транспортом


dostavka.webp

 • Доставка до під'їзду по м. Львову - 299грн, Доставка по області згідно графіку доставок, детальніше у менеджерів, Доставка по області та інші міста нашим транспортом, по домовленості з менеджером.
  Самовивіз товару за адресою: м. Львів, вул. Кукурудзяна, 2

 • Доставка Акційного товару: по Львову 299грн.

 

Вартість доставки меблів з нашого магазину в інші міста України - згідно з розцінками кур'єрських служб. 


Час доставки

cas.webp


Час доставки узгоджується з менеджером служби доставки, який обов'язково зв'яжеться з Вами найближчим часом, після того, як Ви зробите своє замовлення. 


Увага! Неправильно вказаний номер телефону, неточний чи неповний адресу можуть призвести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при реєстрації і оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.
Доставка виконується щодня з 10:00 до 19:00 години, в суботу з 10:00 до 18:00, в неділю доставки немає. Меблі, замовлені Вами в неділю, доставляються в понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі:

 • якщо замовлення підтверджено менеджером Служби доставки до 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день між 10:00 і 15:00 або між 15:00 і 19:00; 
 • якщо замовлення підтверджено менеджером Служби доставки після 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день між 15:00 і 18:00. 

Ви також можете вказати будь-яке інше зручний час доставки, і покупка буде доставлена в зручний Вам час. Інший час доставки, а також час доставки в населені пункти області визначається за домовленістю з клієнтом.

 

Місце доставки
 uk.webp

Доставка здійснюється за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити меблі за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджеру Служби доставки, який зв'яжеться з Вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті. 


Правила:
При доставці Вам будуть передані всі необхідні документи на купівлю меблів: товарний, касовий чеки, гарантійний талон. При оформленні покупки в кредит, Вам будуть передані рахунок-фактура, для оформлення товару. Ціна, зазначена в переданих Вам кур'єром документах, є остаточною, кур'єр не володіє правом коригування ціни. Вартість доставки виділяється в документах на купівлю окремою графою.


Оплата і ціни

oplata.webp 

Ціни, вказані на сайті, є остаточними і не вимагають доплат при стандартних умовах поставки. Доплата здійснюється тільки за додаткові послуги (збірка меблів, монтаж, винос на поверх, доставка, виклик майстра).
При замовленні товару у деяких випадках передбачається передоплата в розмірі 10%-50% від суми замовлення.  Розмір передоплати і її потребу визначає менеджер, який обробляє Ваше замовлення. 
У звязку з нестабільний курсом іноземних валют на товари іноземного виробництва проводиться 100% оплата, щоб зафіксувати ціну на сьогодняшній день. Якщо Ви вносите тільки завдаток за товар, ціна перераховується по актуальному курсу на момент відгрузки товару.
При відправлені товару за допомогою кур'єрских служб передбачається  передоплата у розмірі 10% від вартості товару.


Можливі способи оплати

oplata2.webp

 • Готівковий розрахунок. Оплата проводиться готівкою кур'єру при доставці, або в магазині при самовивозі. Разом з товаром передається товарний і касовий чеки, а також гарантійний талон. 
 • Оплата через Банк. Ви можете оплатити замовлення в будь-якому відділенні Банку. За послугу з переказу грошей з Вас візьмуть від 1 до 5% від вартості замовлення, в залежності від регіону. Перерахування грошей на рахунок магазину, займе близько до 7 робочих днів. 
 • Оплата через банк на карту Приват Банку. Ви можете перерахувати суму замовлення на розрахункову карту Приват Банку, вартість комісії 1% від суми. Даний спосіб підходить для авансу за замовний товар. 
 • Оплата через пос термінал (POS). Оплата здійснюється карткою VISA або MasterCard кур'єру при доставці або в магазині при самовивозі. Разом з товаром передається товарний і касовий чеки, а також гарантійний талон. 
 • Оформлення меблів в кредит. Оформлення кредиту відбувається за наявності документів (рахунок-фактура, паспорт, інд. Код). Рахунок-фактуру Ви можете отримати на свій e-mail. Менеджер по замовленню проінформує місце оформлення кредиту на Ваш товар. По закінченню оформлення кредиту Вам видадуть: кредитний договір, специфікацію до кредитного договору, з даними документами зверніться до менеджера по замовленнях. 
 • Оплата товару при отриманні. Оплата товару проводитися через кур'єрські служби доставки, в момент отримання товару на дому або на складі поштової служби. Вартість відправлення грошей післяплатою від 5% до 30% від суми замовлення. 
 • Авансовий платіж на замовний товар - здійснюється через готівковий розрахунок, перерахування грошей на карту Приват Банку, перерахування грошей розрахунковий рахунок магазина.

 

Додатковий спосіб оплати для власників - кредитних, зарплатних, депозитних, пенсійних карт незалежно від вашого банку. Тепер, ви можете перерахувати нам гроші за своє замовлення, не виходячи з дому, або офісу. 

Переказ грошових коштів без комісій. Перейдіть за посиланням https://sendmoney.privatbank.ua/, введіть свою інформацію, підтвердіть оплату, передзвоніть в магазин для оповіщення оплати. Оплата - застави, або повного розрахунку за товар, проводитися тільки після підтвердження менеджера вашого замовлення, та уточнення його залишків. 

Контактні телефони