Головна »

Як замовити якісну кухню за помірною ціною?

Як замовити якісну кухню за помірною ціною?

Замовити кухню Ви можете, не виходячи з дому. Ми із задоволенням приїдемо до Вас, зробимо заміри кухні, допоможемо визначитися з дизайн-проектом, укладемо договір, доставимо, встановимо і дамо гарантію на нашу кухню. Замовити кухню дуже легко, потрібно просто зв'язатися з менеджерами нашого салону у Львові. 


1. Заміри кухні. Виїзд дизайнера.

Зручність кухні багато в чому залежить від її планування. Багато замовників при самостійній спробі зробити замірів кухні, допускаються цілого ряду істотних помилок, які не припустимі при вимірі кухні.

Виїзд дизайнера для виміру кухні - це вирішення проблем кухні на замовлення. Вам не потрібно витрачати свій дорогоцінний час на магазини, не потрібно переживати чи правильно Ви поміряли. При виїзді до Вас дизайнер кухні обговорить з Вами такі моменти як: стиль кухні, модель і дизайн-проект кухні. Дизайнер розробить дизайн Вашої кухні на замовлення з урахуванням всіх Ваших побажань і геометричних  особливостей приміщення та меблів. Дизайнер кухні підходить до кожного клієнта індивідуально , з урахуванням нюансів кожного клієнта. Спільно з Вами дизайнер кухні визначить конструктивне рішення моделі кухні, підкаже відповідну конфігурацію і намалює ескіз Вашої майбутньої кухні на замовлення на основі замірів кухні. Також Вам будуть представлені зразки і кольори фасадів і стільниць. Виїзд дизайнера на замір кухні здійснюється у зручний для Вас час. Ознайомитись з нашими проектами кухонь можна у рубриці портфоліо.

2. Доставка і оплата. 

Після погодження та затвердження проекту кухні на замовлення, а також підписання договору ми виконує замовленнякухні і здійснюємо доставку. Дата і час доставки проводиться в зручний для Вас час, попередньо узгодивши.


3. Монтаж кухні.
Професійний монтаж кухні - це дуже трудомісткий процес, вимагає величезного досвіду і унікальних знань. Наші монтажники оснащені професійним обладнанням та інструментами, мають запас знань технологічних особливостей виготовлення меблевих виробів, властивостей матеріалів і конструкцій, особливостей фурнітури, послідовності монтажу, що гарантує якість збірки кухні. Доставка здійснюється безкоштовно! 4. Додаткові послуги.
Комплексний підхід до оснащення кухні: мийки, змішувачі, варильні панелі, духові шафи, посудомийні і пральні машини, холодильники можна купити в одному місці. Ми знаємо, яка техніка Вам підійде! 

5. Гарантії.

 Ми надаємо своїм клієнтам гарантію на поставлене кухню - 12 місяці.

 

Контактні телефони