Головна » 

Берегиня

Знайдено - 0 шт.

Сортування: |  по ціні  |  хіт продаж  | 


На жаль нічого не знайдено !

Запорізька меблева фабрика 'Берегиня'

Фабрика 'Берегиня' була заснована у 1998 році. За роки існування підприємство суттєво розширило географію продажів і зайняло гідні позиції серед вітчизняних виробників меблів.

На фабриці виробляється понад 150 моделей м'яких та корпусних меблів. Продукція підприємства завжди відрізняється яскравою та не повторною індивідуальністю, естетичною привабливістю, різноманітністю та доступними цінами. Особлива увага приділяється застосуванню якісних комплектуючих та впровадженню передових технологій. У виробництві меблів фабрика 'Берегиня' застосовує лише сертифіковані, сучасні, надійні та екологічно чисті матеріали. Дерево під час вступу на фабрику проходить суворий контроль якості, потім піддається складному технологічному процесу сушіння. Усі матеріали та комплектуючі закуповуються у великих надійних українських та європейських виробників та постачальників. Сучасні моделі м'яких меблів мають унікальні ортопедичні властивості. Проектування ведеться кваліфікованими спеціалістами з використанням новітніх комп'ютерних технологій та наукових обґрунтувань.

'Берегиня' уважно стежить за будь-якими змінами моди та стилю на світових меблевих ринках, а при створенні нових моделей намагається відповідати сучасним тенденціям.

Кадрова стратегія підприємства враховує той факт, що важливим аспектом є людський чинник. Це насамперед висококваліфікований колектив, без зусиль, якого неможливо було б досягти добрих результатів. Відповідальність, творчий підхід до роботи об'єднують працівників та фахівців, багато з яких працюють на підприємстві з дня його заснування.

'Берегиня' реалізує широкий спектр додаткових послуг для своїх клієнтів:

Гарантійний та пост гарантійний сервіс – 18 місяців.
Дизайн інтер'єру та комп'ютерний вибір меблів.

Меблева фабрика “Берегиня” – активний учасник та дипломант багатьох регіональних, всеукраїнських та міжнародних виставок, а з 2006 року є повноправним членом Української Асоціації Меблярів.

Берегиня у слов'янській міфології – богиня, що оберігає від бід та нещасть. Наші предки вважали її хранителькою домашнього вогнища.

Виробництво меблів – це спільна творчість клієнта та фахівця фабрики. При цьому наше основне завдання полягає в тому, щоб зрозуміти свого клієнта та якісно реалізувати його ідею!

Меблі “Берегиня” будуть стильним та довговічним доповненням та прикрасою Вашого інтер'єру. Ми віримо, що наші меблі здатні принести щастя в сімейне життя та успіх у бізнес! Меблі, зроблені з любов'ю актуальні скрізь і завжди!

меблі до кухні

Увага.
В зв’язку з війною доставка замовлень від фабрики Берегиня тимчасово призупинена !


Контактні телефони