Код товару:  18373
13 966 грн.
Доставка по Україні !

Купити швидко


  • Опис
  • Характеристики

Матрац Sleep & amp-Fly Fitness OPTIMA 2в1 EMM

Матрац OPTIMA 2в1 Sleep & Fly Fitness EMM - двосторонній ортопедичний пружинний матрац від фабрики ЕММ - « Катеринославські меблеві майстерні » з різними ступенями жорсткості.
Висота: 23 см.
Рівень жорсткості: середній (3 з 5)/помірно жорсткий (4 з 5).
Максимальне навантаження на спальне місце 130 кг.

Матрац Оптима 2в1 Сліп енд Флай Фітнес виконаний на основі трирівневої системи незалежних високих пружин Anatomic Multy Zone 3, яка забезпечує індивідуальний рівень підтримки для кожної зони тіла людини (голова і плечі, спина і таз, стегна і коліна).
В якості м'якого шару виступають піна Memory Foam, що складається з осередків з « пам'яттю », запам'ятовуючих контури тіла і підлаштовуються під нього, і високоеластична піна з ортопедичним і масажним ефектами, що поліпшує кровообіг і загальне самопочуття під час відпочинку.
Для захисту наповнювачів від пружинного блоку використовується термовойлок, що збільшує рекомендований термін експлуатації матраца до 10 років.
Евроборт з піни високої щільності, встановлений по периметру пружинного блоку, попереджає деформацію країв матраца.
Незнімний чохол, виготовлений з бельгійського стрейчу з вмістом віскози 38%, обладнаний системою клімат-контролю Clima Balance, що регулює температурний баланс незалежно від пори року.
поліпшує кровообіг і загальне самопочуття під час відпочинку. * Зверніть увагу, що в залежності від кольору і яскравості монітора, відтінок в реальності може відрізнятися від зображеного на фото.


Всі елементи Fitness
Контактні телефони